O firmie

Serwis-Rozwój

Firma Serwis-Rozwój z siedzibą w Katowicach istnieje od 2010 roku i zajmuje się hodowlą, dystrybucją oraz montażem trawy z rolki. Działalność firmy jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie na naturalne i przyjazne dla środowiska rozwiązania w zakresie boisk sportowych i terenów zielonych. 

Miejsce pod uprawę mamy w zacisznym terenie, otoczonym zielenią lasów, w okolicach niewielkiej miejscowości Siewierz.

Firma jest wykonawcą między innymi takich inwestycji jak:
wymiana i kompleksowa opieka nad murawą boiska Klubu Sportowego "Rozwój" przy ulicy Zgody 28 w Katowicach,
budowy zespołu boisk piłkarskich treningowych na terenie Miejskiego Stadionu Piłkarskiego "Raków" w Częstochowie,
przebudowa stadionu Ośrodka Kultury Fizycznej w Rymanowie, w tym pełnowymiarowego boiska do gry w piłkę nożną jak i boiska treningowego,
modernizacja, remont i rozbudowa obiektu sportowego na Słocinie w Rzeszowie.
Pod naszą opieką pozostawała również murawa Stadionu Śląskiego bezpośrednio po jego modernizacji w 2017 roku oraz sosnowieckiego Stadionu Ludowego jak i Stadionu AKS-Niwka.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak tylko i wyłącznie do inwestycji wysokobudżetowych. Naturalna murawa w rolkach z naszej hodowli jest idealnie przystosowana do położenia również w ogrodach, na podwórkach, działkach, w parkach i innych przestrzeniach zielonych.

Głównie do takich odbiorców chcielibyśmy kierować naszą nową stronę. Oczywiście inwestorów zainteresowanych modernizacją boisk również serdecznie zapraszamy, niemniej jednak chcielibyśmy zachęcić również przysłowiowego Kowalskiego do zadbania o swoją przestrzeń.

Firma cieszy się ogromnym zaufaniem wielu gmin i prywatnych kontrahentów.  Korzystając z naszego wieloletniego doświadczeni, postaramy się przybliżyć Państwu tajniki posiadania idealnego trawnika.

Producent murawy sportowej

ul. Sobieskiego 2,
40-082 Katowice
Pokaż na mapie
NIP: 6342744126
REGON: 241557032
ul. Bacholińska,
42-470 Siewierz
Pokaż na mapie
crossmenu