Murawa sportowa

Trawa z rolki Murawa hybrydowa Hale z murawą hybrydową

TRAWA Z ROLKI

Najwyższa jakość rolowanej trawy

Drugim najważniejszym czynnikiem, oprócz tego ekologicznego, jest wysoka jakość. Decydując się na rozpoczęcie hodowli trawy rolowanej, zdawaliśmy sobie sprawę, jak wiele istotnych warunków musi zostać spełnionych. Po długotrwałych poszukiwaniach odpowiedniego miejsca pod pola uprawne trawy, zdecydowaliśmy się na zaciszne, otoczone zielenią lasów tereny w okolicach niewielkiej miejscowości - Siewierza. Znalezienie idealnie pasujących terenów nie było łatwe. W przypadku hodowli trawy rolowanej, odpowiednie podłoże ma ogromne znaczenie. Dokonując wyboru wiedzieliśmy, że jest on najlepszym z możliwych, jakie mieliśmy do dyspozycji. Dzięki temu mamy teraz pewność, że wraz z najlepszym gruntem, w parze będzie szła najwyższa jakość hodowanej trawy.

Trawa w rolkach - zaufaj specjalistom

Jako, że sami jesteśmy również siewcami, możemy polegać na swojej szerokiej wiedzy i ogromnym doświadczeniu, zdobywanymi na przestrzeni lat. Regularnie dokonujemy przeglądów i badań, poznaliśmy i wciąż poznajemy kolejne setki odmian trawy, aby wybierać te najlepsze. Dzięki temu możemy zagwarantować najlepszy dobór murawy do jej przeznaczenia oraz warunków, w jakich będzie użytkowana. Hodowana przez nas murawa spełnia najwyższe standardy. Nad osiągnięciem możliwie najlepszej jakości, przez cały okres wzrostu nad uprawą pracuje zgrany zespół profesjonalnych greenkeeperów, którzy są jednymi z najlepszych w kraju. Posługują się oni profesjonalnymi technikami i maszynami, które zapewniają darni najlepszą opiekę. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby każda rolka trawy była gęsta i mocna, co pozwoli stworzyć możliwie najlepsze warunki dla sportowców.

WIELKA PROMOCJA!

Teraz, promocyjna cena za trawę z rolki – 10zł za metr kwadratowy do 25 sierpnia 2020!

Ilość m2 Cena m2 netto
Od 20 do 40 23,15
41-80 21,30
81-120 20,37
121-160 19,44
161-200 18,52
201-240 16,67
241-280 15,74
281-320 14,81
321-360 12,96
361-400 12,50
401-440 12,04
441-480 11,57
481-520 11,34
521-560 11,11
561-600 10,65
Powyżej 600 m² 9,72
Do cen należy dodać 8% VAT

Cennik trawy z rolki

W naszej standardowej ofercie ceny zamawianej trawy zależą od ilości - im większe partie są zamawiane, tym cena jest niższa. To samo tyczy się stałych klientów. Wraz ze wzrostem częstotliwości zamówień, warunki cenowe są korzystniejsze. Tyczy się to zarówno 100% naturalnej trawy w rolkach, jak i murawy hybrydowej.

Gatunek I – dwuletnia trawa z Certyfikatem

Naturalna murawa w rolkach idealnie przystosowana do położenia na boiskach, ogrodach, podwórkach, działkach i innych przestrzeniach zieleni.

Plantacja trawy w rolkach firmy Serwis-Rozwój

Plantacja – 42-470 Siewierz, ul. Bacholińska/Warszawska


Posiadamy także przygotowaną ofertę dla osób i podmiotów, którzy chcieliby z nami nawiązać stałą współpracę, polegającą na większych lub częstszych zamówieniach. W celu ustalenia indywidualnych warunków, prosimy o kontakt telefoniczny: 511-086-341 lub e-mail: biuro@futbol-soccer.eu.

WIELKA PROMOCJA!

Teraz, promocyjna cena za trawę z rolki – 10zł za metr kwadratowy do 25 sierpnia 2020!

MURAWA HYBRYDOWA

Co to jest murawa hybrydowa?

Nawierzchnia hybrydowa składa się z trawy naturalnej, która jest wzmocniona dzięki tkanej macie zawierającej włókna murawy sztucznej. Jest to profesjonalne, opatentowane rozwiązanie, które zainstalowane na całej powierzchni boiska zdecydowanie zwiększa wytrzymałość oraz wydłuża czas jego eksploatacji. Istnieje także możliwość fragmentarycznego wykorzystania murawy hybrydowej, w miejscach, które są najbardziej narażone na degradację, takie jak pola bramkowe, koło środkowe, czy linie boczne, po których poruszają się sędziowie liniowi.
Użycie tkanej maty złożonej z syntetycznych włókien zapewnia stabilizację powierzchni oraz pozwala chronić naturalną trawę i tym samym redukuje zniszczenia podczas gry i utrzymuje równy poziom powierzchni. Wzmocniona murawa nie jest narażona na poważne uszkodzenia nawet podczas gry w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Stosowana mieszanka traw sprawia, że boisko jest dużo bardziej odporne od tych, gdzie położona jest jedynie trawa naturalna. Przykładowo, podczas intensywnych opadów, naturalna trawa jest osłabiona i dużo bardziej narażona na zniszczenia, a w najgorszym wypadku ulega trwałym uszkodzeniom wymagającym wymiany murawy. Boiska z nawierzchnią hybrydową są pod tym względem dużo bardziej trwałe dzięki solidnie wzmocnionej strefie korzeni.

Jakie są główne zalety murawy hybrydowej?

 • Dzięki wytrzymałości maty, murawa jest o wiele bardziej wytrzymała, co pozwala na dłuższy czas gry bez konieczności naprawiania i wymieniania murawy.
 • Oprócz wytrzymałości, kluczową cechą charakterystyczną boisk hybrydowych jest ich odporność na uszkodzenia. Pozbawia to wszelkich obaw, co do fizycznych i mechanicznych zniszczeń maty wzmacniającej, czy też jej biodegradacji.
 • W związku z powyższymi, oznacza to znaczne zwiększenie częstotliwości gry na nawierzchni. Dla porównania: trawa naturalna wytrzyma 250 godzin użytkowania, natomiast murawa hybrydowa nawet 1000 godzin i boisko nadal jest zielone i nie zniszczone.
 • Po zainstalowaniu nawierzchni hybrydowej, powierzchnia boiska będzie cały czas zielona, a przy tym będzie wyglądała całkowicie naturalnie.
 • Możliwość gry w każdych warunkach atmosferycznych - boisko posiadające wzmacnianą murawę jest dużo bardziej odporne na uszkodzenia wynikające podczas użytkowania. Nawet gdy mecz odbywa się w ciężkich warunkach atmosferycznych, boisko wzmacniane ulegnie mniejszym uszkodzeniom, a te, które powstaną, zostaną bardzo szybko zregenerowane.
 • Wzmocnienie z włókien trawy sztucznej umożliwia szybką regenerację powstałych szkód na trawie naturalnej.
 • Boisko posiadające murawę hybrydową może być użytkowane bardzo intensywnie i wciąż nie będzie na nim widać znacznych śladów eksploatacji. Nie będą się pojawiały żadne dołki, a murawa będzie cały czas pozostawała stabilna. 
 • Dzięki dużej przepuszczalności maty, wyeliminowany został problem zbierania się zwody na powierzchni boiska. Wszelkie opady są na bieżąco wchłaniane i odprowadzane.
 • Idealne rozwiązanie dla klubów posiadających skromną bazę treningową. Od teraz będzie można przeprowadzać treningi na płycie głównej bez obaw, że ta stanie się niezdatna do użycia w trakcie sezonu. Poprzez wzmocnioną strefę korzeni trawa naturalna nie ulega zniszczeniu tak szybko jak na tradycyjnych boiskach. Ponadto dzięki wsparciu włókien syntetycznych ma ona możliwość dużo szybszej regeneracji niż gdziekolwiek indziej. Dzięki temu boisko może służyć  zarówno do rozgrywania meczów, jak i treningów na nim.
 • Możliwość korzystania przez okrągły rok. Pora roku nie będzie miała znacznego wpływu na stan murawy, a ona nie będzie potrzebowała dużo czasu aby się zregenerować. Z reguły przerwa między sezonami jest wystarczająca.
 • Oszczędności. Tak naprawdę koszty ponosi się tylko raz – przy montażu murawy. Później można wykonywać na niej standardowe zabiegi konserwacyjne, natomiast nie pojawi się sytuacja, gdzie w trakcie sezonu trzeba będzie wymieniać fragmenty bądź całość boiska.
 • Trenując regularnie na płycie głównej, drużyna gospodarzy będzie mogła śmiało, w stu procentach powiedzieć, że gra u siebie. Zawodnicy będą znakomicie zaznajomieni ze specyfiką boiska i stadionu. Nawet niedawno sprowadzeni gracze nie będą potrzebować dużo czasu na aklimatyzację w nowym miejscu.
 • Stadion może zacząć zarabiać na siebie i na swojego właściciela. Oprócz meczów piłkarskich, na murawie hybrydowej można będzie organizować koncerty czy festyny.
 • Na końcu najważniejsze. Murawa stworzona z połączenia trawy naturalnej i tkanej maty wzmacniającej, jest bezpieczna dla zdrowia i zapobiega groźnym kontuzjom spowodowanym nierównością boiska.

Możliwość wzmacniania fragmentów murawy

Nie musisz od razu montować całej murawy. Może chcesz wzmocnić tylko najbardziej uszkodzone fragmenty boiska? Nie ma problemu. Murawa hybrydowa może być zamontowana na polach bramkowych, karnych, przy liniach bocznych, gdzie poruszają się sędziowie liniowi lub gdzie tylko jest to potrzebne. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, podaj obszar, jaki chcesz pokryć murawą, a my wyliczymy odpowiednią dla Ciebie cenę.

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

Zadzwoń: 511 086 341

HALA Z MURAWĄ HYBRYDOWĄ

Co to jest?

Wprowadziliśmy na polski rynek nowoczesne rozwiązanie, które rewolucjonizuje bazy treningowe. Nareszcie możliwe jest stworzenie miejsca, w którym można grać i trenować przez cały rok w tych samych warunkach na trawiastej nawierzchni. Prezentujemy Państwu hale sportowe z zamontowaną murawą typu MIX HYBRYD. Więcej informacji pojawi się już wkrótce, tymczasem na poniższym filmie można zobaczyć wizualizację takiej konstrukcji.


CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

Zadzwoń: 511 086 341